NABOŻEŃSTWO RODZINNE Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2012

Nabożeństwo z okazji zakończenia roku szkolnego w kościele św. Trójcy w Mikołajkach

 

W niedzielę 01.07.2012 odbyło się w naszym kościele nabożeństwo rodzinne z okazji zakończenia roku szkolnego, w innej niż zawsze formie liturgicznej. W modlitwie i śpiewie prowadził nas chór z Mikołajek i Mrągowa w składzie: Bogusław Mach, Lucyna Doeppner, Urszula Jędrzejewska, Irena Dzierwa, Anna Bączek, Lidia Czechowska. Młodzież parafii czytała teksty z Pisma Świętego. Dzieci i młodzież, które w tym roku szkolnym uczęszczały na lekcje religii otrzymały dyplomy i nagrody książkowe. Wiele z nich odwdzięczyło się kwiatami.

Po nabożeństwie parafianie zostali zaproszeni na grilla, który miał się odbyć na zewnątrz pod naszym „grzybkiem”, ale z powodu deszczowej pogody przenieśliśmy się do sali w domu gościnnym. Można było skosztować kiełbasek, ciast i sałatek, przygotowanych przez parafian i panie kucharki z domu gościnnego. Program dla dzieci poprowadziły Sylwia Wawrzyn i Joanna Dmuchowska. Odbyła się mini dyskoteka, w której dzieci bardzo chętnie wzięły udział. Po dyskotece rozdano paczki z drobnymi upominkami, przyborami szkolnymi i zabawkami dla dzieci.

Bardzo się cieszymy, że parafianie tak licznie wzięli udział w nabożeństwie i spotkaniu po nim. Mamy nadzieję na więcej takich nabożeństw w niedalekiej przyszłości.

                                                                                        Joanna Dmuchowska